menusearch
majidy.ir

کسب و کار

سخن روز
جستجو
کادوک محصولی برای آرامش و تسکین دردهای عضلانی کادوک محصولی برای آرامش و تسکین دردهای عضلانی کادوک ارمغانی است از طبیعت برای تسکین دردها
پک ترموتراپی کادوک چیست؟
کیسه های کادوک محتوی دانه های گیاهی می باشد که قابلیت ویژه نگهداری و رها سازی گرما را به مدت 45-60 دقیقه دارا می باشد .کادوک "توسط دستگاه ماکروویو یا شوفاژ گرم" و "توسط فریزر" سرد می شود و به طور تدریجی حرارت یا سرمای ملایم خود را بر روی موضع درد از دست می دهد.

امروزه افراد زیادی هستند که از دردهای عضلانی، روماتیسم، کمر درد و….. رنج می برند و بسیاری از آنها برای خلاص شدن از این درد ها به مصرف انواع قرص های شیمیایی روی می آورند اما همان گونه که می دانید این قرص ها نه تنها هیچ گونه تأثیری نداشته بلکه حتی عوارض جبران ناپذیری بر جای می گذارند.
شنبه بیست و چهارم تیر ۹۶
برگزاری همایش  برگزاری همایش " آینده کسب و کارهای نوپا در ایران " در دانشکده خواجه نصیرطوسی با هم آینده کسب و کار را در ایران رصد کنیم !
همایش آینده کسب و کارهای نوپا ، یک رویداد یک روزه است که در آن پیشتازان صنعت استارتاپ از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه سخن می‌گویند. این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ی کسب و کارهای نوپا ( استارتاپ ها ) در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.

چهارشنبه بیست و یکم تیر ۹۶