menusearch
majidy.ir

آرشیو اخبار صفحه یک

سخن روز
جستجو
عید غدیر خم عیدی به وسعت ابدیت عید غدیر خم عیدی به وسعت ابدیت بازهم لطف خدا و درک عیدغدیر خمی دیگر
بازهم لطف خدا و دیدن شادی تنها دولتی که از ولایت امیرالمونین به حق و درستی حمایت میکند
بازهم لطف خدا و فرصتی دوباره برای درک وظیفه دشوار در دنیای پر زرق و برق جاهلیت نو...............
شنبه هجدهم شهریور ۹۶
دوگانگی برخورد با خبرنگاران در وزارت راه و شهرسازی - از گرفتن و پرتاب میکروفن و توهین به خبرنگاران تا تجلیل از خود و معاونان و خبرنگاران! دوگانگی برخورد با خبرنگاران در وزارت راه و شهرسازی - از گرفتن و پرتاب میکروفن و توهین به خبرنگاران تا تجلیل از خود و معاونان و خبرنگاران! آیا تا کنون شده است که میزبانی یک جلسه یا سمینار یا همایش یا مراسمی را به عهده داشته باشید و در آن با تیتر بزرگ به خودتان و خانواده خودتان برای این مهمانی یا جلسه یا همایش خیر مقدم عرض کرده باشید ؟
آیا تا کنون شده است تا بدون منت برای فردی از هموطنانتان بیلبورد یا خیر مقدم بزنید؟ آیا شده برای خودتان بی دلیل به هرجایی که شما رئیسش یا فامیلش هستید از این اقدامات بکنید؟ چرا این فرهنگ خصوصا در مسئولان و زیردستانشان جا افتاده تا در همه جا از خود و بالا دستشان تقدیر و خیر مقدم عرض کنند؟
یکشنبه بیست و نهم مرداد ۹۶
داستان سیستم جامع دریایی - بخش اول داستان سیستم جامع دریایی - بخش اول سیستم جامع دریایی سیستمی منحصر بفرد در عرصه فناوری، تجارت و سیاست بود که می‌توانست کفه ترازوی سازمان و متعاقب آن کشور جمهوری اسلامی ایران را در عرصه بین المللی به نحو بیسابقه ای در جهت منافع ملی سنگین نماید اما در حال حاضر فقط بخش کوچکی که با توجه به وسعت و گستردگی طراحی، همان بخش کوچک بار بزرگی را از خدمات به دریانوردان و کشتی ها به دوش میکشد.
در اینجا قصد داریم تا به زبانی ساده کوشه هایی از این تلاش و زحمت را به زبان داستان تقدیم هموطنان کنیم.
امید آنکه مقبول حضرت حق و عزیزان خواننده قرار گیرد (انشالله)
شنبه بیست و چهارم تیر ۹۶