menusearch
majidy.ir

سایت اجتماعی، تحلیلی، خبری وشخصی مجیدی

سخن روز
جستجو
عید غدیر خم عیدی به وسعت ابدیت عید غدیر خم عیدی به وسعت ابدیت بازهم لطف خدا و درک عیدغدیر خمی دیگر
بازهم لطف خدا و دیدن شادی تنها دولتی که از ولایت امیرالمونین به حق و درستی حمایت میکند
بازهم لطف خدا و فرصتی دوباره برای درک وظیفه دشوار در دنیای پر زرق و برق جاهلیت نو...............
شنبه هجدهم شهریور ۹۶
دوگانگی برخورد با خبرنگاران در وزارت راه و شهرسازی - از گرفتن و پرتاب میکروفن و توهین به خبرنگاران تا تجلیل از خود و معاونان و خبرنگاران! دوگانگی برخورد با خبرنگاران در وزارت راه و شهرسازی - از گرفتن و پرتاب میکروفن و توهین به خبرنگاران تا تجلیل از خود و معاونان و خبرنگاران! آیا تا کنون شده است که میزبانی یک جلسه یا سمینار یا همایش یا مراسمی را به عهده داشته باشید و در آن با تیتر بزرگ به خودتان و خانواده خودتان برای این مهمانی یا جلسه یا همایش خیر مقدم عرض کرده باشید ؟
آیا تا کنون شده است تا بدون منت برای فردی از هموطنانتان بیلبورد یا خیر مقدم بزنید؟ آیا شده برای خودتان بی دلیل به هرجایی که شما رئیسش یا فامیلش هستید از این اقدامات بکنید؟ چرا این فرهنگ خصوصا در مسئولان و زیردستانشان جا افتاده تا در همه جا از خود و بالا دستشان تقدیر و خیر مقدم عرض کنند؟
یکشنبه بیست و نهم مرداد ۹۶
داستان سیستم جامع دریایی - بخش اول داستان سیستم جامع دریایی - بخش اول سیستم جامع دریایی سیستمی منحصر بفرد در عرصه فناوری، تجارت و سیاست بود که می توانست کفه ترازوی سازمان و متعاقب آن کشور جمهوری اسلامی ایران را در عرصه بین المللی به نحو بیسابقه ای در جهت منافع ملی سنگین نماید اما در حال حاضر فقط بخش کوچکی که با توجه به وسعت و گستردگی طراحی، همان بخش کوچک بار بزرگی را از خدمات به دریانوردان و کشتی ها به دوش میکشد.
در اینجا قصد داریم تا به زبانی ساده کوشه هایی از این تلاش و زحمت را به زبان داستان تقدیم هموطنان کنیم.
امید آنکه مقبول حضرت حق و عزیزان خواننده قرار گیرد (انشالله)
شنبه بیست و چهارم تیر ۹۶
کادوک محصولی برای آرامش و تسکین دردهای عضلانی کادوک محصولی برای آرامش و تسکین دردهای عضلانی کادوک ارمغانی است از طبیعت برای تسکین دردها
پک ترموتراپی کادوک چیست؟
کیسه های کادوک محتوی دانه های گیاهی می باشد که قابلیت ویژه نگهداری و رها سازی گرما را به مدت 45-60 دقیقه دارا می باشد .کادوک "توسط دستگاه ماکروویو یا شوفاژ گرم" و "توسط فریزر" سرد می شود و به طور تدریجی حرارت یا سرمای ملایم خود را بر روی موضع درد از دست می دهد.

امروزه افراد زیادی هستند که از دردهای عضلانی، روماتیسم، کمر درد و….. رنج می برند و بسیاری از آنها برای خلاص شدن از این درد ها به مصرف انواع قرص های شیمیایی روی می آورند اما همان گونه که می دانید این قرص ها نه تنها هیچ گونه تأثیری نداشته بلکه حتی عوارض جبران ناپذیری بر جای می گذارند.
شنبه بیست و چهارم تیر ۹۶
برگزاری همایش  برگزاری همایش " آینده کسب و کارهای نوپا در ایران " در دانشکده خواجه نصیرطوسی با هم آینده کسب و کار را در ایران رصد کنیم !
همایش آینده کسب و کارهای نوپا ، یک رویداد یک روزه است که در آن پیشتازان صنعت استارتاپ از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه سخن می‌گویند. این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ی کسب و کارهای نوپا ( استارتاپ ها ) در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.

چهارشنبه بیست و یکم تیر ۹۶